Graag willen wij uw kind uitnodigen voor onze open dag op 25 augustus van 13.00 uur tot 16.00 uur op ons clubhuis in de Brugsestraat 49 te Scheveningen. Alle speltakken (leeftijdsgroepen) van Scouting Sint Jorisgroep 5 houden deze dag een open opkomst. Tijdens deze opkomst zullen zij een deel van hun Scouting programma op een interactieve wijze spelen. Uw kind kan die opkomst meemaken om zo kennis te maken- en vertrouwd te worden met het Scoutingspel. Daarnaast zal er een programma aangeboden worden bestaande uit verschillende Scoutingspelen voor de verschillende leeftijdsgroepen; kortom “Voor elck wat wils”!

Maak een eigen broodje boven ons kampvuur of wil je liever omgetoverd worden als prinses of piraat bij het schminken? Of ben jij een ster in hutten bouwen? Klikt dat allemaal al leuk? Kom dan ook lekker hoogspringen op ons luchtkussen of onze trampoline, want die zijn er ook! Kortom, kom zaterdag lekker langs tijdens onze open dag! We hebben nog meer spannende activiteiten! Dus, neem al je vriendjes en vriendinnetjes mee en maak deze dag lekker mee!

Mocht uw kind niet kunnen op 25 augustus 2012, dan is uw kind van harte welkom op een gewone opkomst. Wij hebben elke zaterdag opkomst in ons clubhuis, kijkt u even op onze website bij de verschillende speltakken voor de reguliere opkomsttijden.

Laatste nieuws

03/07/2020, 11:09
Helaas moest Scouting Sint Jorisgroep 5 haar superronde uitstellen omdat Koningsdag gecanceled werd...
16/06/2020, 11:15
Beste ouders, verzorgers en leden, Superronde lichtjesspel verkoop Begin maart ontving uw zoon/dochter...
16/05/2020, 12:41
Allereerst willen wij u bedanken voor het gestelde vertrouwen. We hebben de overgrote meerderheid van...

Aantal jeugdleden (4 - 23 jaar)

100
donation thermometer
donation thermometer
89
donation thermometer
89%
Geupdate op:
12-06-2020
Wordt ook lid! Kijk hier!

Ledenaantal totaal

150
donation thermometer
donation thermometer
119
donation thermometer
79%
Geupdate op:
12-06-2020
Wordt ook lid! Kijk hier!

Vrijwilligers gezocht!

Op zoek naar een uitdagende vrijwilligersklus? Dan zoeken wij jou! 

 

Klik hier voor meer informatie!

 

 

Kalender

Facebook

Deze website maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technologieën.

Als u geen browser-instellingen wijzigt, gaat u akkoord met de voorwaarden.

Ik begrijp het!
Footer Jorissite 2.jpg